Катерина Безвершенко

безвершенко

Спеціалізація: дерматовенеролог.

Катерина виросла в медичній сім’ї, тому лікарська філософія їй близька і зрозуміла з дитинства. Іншого призначення для себе дівчина і не уявляла.

Участь у проекті привабила Катерину можливістю вивчити рідкісні захворювання, розширити свої знання в суміжних спеціальностях і необмеженістю в методах обстеження і лікування.

«Я дуже сподіваюся, що цей проект підвищить рівень довіри до вітчизняної медицини, — поділилася з сайтом СТБ лікар. — Адже в нашій країні є прекрасні фахівці та індивідуальний підхід до кожного пацієнта».

Катерина зізнається, що найбільше складнощів під час проекту виникало таки через психологічно складні історії пацієнтів. Лікар не приховує — іноді бувало просто неможливо втриматися і не заплакати.

На думку дівчини, основна причина того, що люди запускають свої хвороби — це лінь і нелюбов до себе і свого тіла. Також відзначає високий рівень недовіри до лікарів та медичну безграмотність.

«Я дуже рекомендую всім подивитися проект «Я соромлюсьсвого тіла», тому що: по-перше, це перша в Україні програма, в якій глядач має можливість побачити лікувальний процес зсередини, адже все в проекті абсолютно реально. По-друге, у проекті багато корисної інформації про здоров’я і профілактику хвороб, яка викладена в доступній наочній формі. І, по-третє — це абсолютно соціальний проект, який, незважаючи на деяку відвертість, закликає співпереживати, любити і піклуватися про себе і ближнього», — переконана Катерина.

Місто і місце роботи: м. Київ, Шкірно-венерологічний диспансер № 3 Святошинського району. Клініка «Інститут клінічної медицини».

Досвід роботи: 20 років.