Валерія Ославского обурило, що пацієнтка після операції зловживає алкоголем

Я соромлюсь свого тіла

У самий розпал прийому в клініці, до лікаря проекту надійшов тривожний дзвінок. Його пацієнтка, якій зробили операцію з видалення грижі, два тижні як виписана з лікарні, але стан у неї не найкращий. Валерій Ославский негайно вирушив до неї додому.

Нагадаємо, в минулому сезоні Ольга Алисимчик звернулася на проект з проблемою зайвої ваги і пупковою грижею, з якої виходить неприємний рибний запах. Проблеми у жінки почалися через зловживання алкоголем. Після смерті чоловіка Ольга зовсім зневірилася і почала шукати порятунку в склянці.

Ользі провели складну операцію, після якої їй передбачався довгий реабілітаційний період. Саме в цей час вона занепокоїлася і повідомила Валерію Ославскому, що у неї не гоїться свищ. Але при огляді доктор запевнив жінку, що все в порядку.vlcsnap-2016-02-03-11h23m28s195

Але лікаря збентежив інший факт – під ліжком він виявив пляшку з-під пива. Через рік утримання від алкоголю, жінка зірвалася. Валерій Ославский був просто обурений, що буквально в п’яти кроках від фінішу вона здалася.

Що ж змусило Ольгу повернутися до алкоголю – дивіться у програмі.