Чи можна запобігти фімозу?

Я соромлюсь свого тіла

Фімоз – це звуження крайньої плоті. Захворювання перешкоджає виведенню голівки статевого члена. У дитинстві фімоз є нормальним явищем для хлопчиків, але в юнацькому і зрілому віці є патологією.

Відповіді на питання, чому з’являється фімоз, немає. Є теорії, що це захворювання викликане недостатністю сполучної тканини в організмі. Найчастіше має генетичну схильність.

Як визначити фімоз?

У період статевого дозрівання може з’являтися невідповідність між розвитком пеніса і крайньої плоті. Крайня плоть менша, ніж головка члена, яка важко відкривається, або ж не відкривається зовсім.

fimoz

Запущений фімоз викликає проблеми з сечовипусканням: головка дуже важко відкривається, а сеча виходить краплями або тонким струменем.

Лікування фімозу можливе тільки шляхом хірургічного втручання. Операція проводиться з обрізання крайньої плоті – частково або повністю. Таким чином, головка залишиться назавжди оголеною.

Так як фімоз, найчастіше, – генетичне захворювання, способів профілактики немає. Основним залишається – дотримання особистої гігієни і відвідування консультацій лікаря-уролога.