Як позбутися від ламкого та посіченого волосся?

Я соромлюсь свого тіла

Красиве та доглянуте волосся – це, в першу чергу, дбайливе ставлення до нього. Дуже часте використання фена, праски та плойки псує локони, порушує їх структуру та цілісність.

Контакт з високою температурою, починаючи від 120 градусів, викликає розм’якшення білка. Під час вирівнювання він застигає в новому стані і пошкоджується. Це пошкодження є незворотнім.

termo

Якщо все-таки без сушіння феном не обійтися, необхідно робити це з максимально низькою температурою. Найкраще використовувати фен з функцією іонізації.

Вибір температурного режиму для кожного типу волосся свій. Фахівці радять дотримуватися:

  • для тонкого і ламкого волосся – не більше 270 градусів;
  • для густого і грубого – 395 – 450 градусів;
  • для нормального – 370 – 385 градусів.

Протипоказано використовувати температуру вище 450 градусів. Також не рекомендується сушити волосся з встановленою високою температурою жінкам з хімічною завивкою і освітленим волоссям.

Ще одна порада – охолоджуйте волосся після сушіння. Більшість професійних фенів мають функцію «холодне повітря», яка реабілітує локони після взаємодії з високою температурою.

Якщо ви помітили, що волосся почало ламатися і сіктися, варто зайнятися його лікуванням.

Фахівці стверджують, що ламкість волосся пов’язана із загальним станом здоров’я людини. Найпоширеніша причина цьому – нестача вітамінів в організмі. Переконайтеся, що ви вживаєте в день достатню кількість мінералів, білків, вуглеводів, амінокислот тощо.

Щоб усунути ламкість, необхідно пити більше води (мінімум 2 літри в день), їсти свіжі фрукти і овочі, а також горіхи та зелень. Дотримуючись правильного раціону, незабаром ви помітите, як волосся повертає здоровий вигляд.

Ще однією «хворобою» волосся є посічені кінчики. Волосинки розшаровуються, а їх кінці стають світлішими від основного тону волосся. Найчастіше ця проблема трапляється, коли жінка дотримується низькокалорійної дієти або зловживає засобами термообробки волосся.

Лікування посіченого волосся, в першу чергу, передбачає видалення кінчиків. Далі необхідно дотримуватися комплексного догляду:

  • підберіть гребінець з натурального матеріалу з великими рідкими зубцями;
  • використовуйте шампунь, бальзам і маску, максимально відповідні усуненню проблеми;
  • відмовтеся від вирівнювання і частої сушки волосся феном;
  • робіть масаж голови;
  • дотримуйтеся правильного харчування;
  • регулярно підстригайте кінчики.