Люди, які панічно бояться бруду, лазили по сміттєвих баках

Я соромлюсь свого тіла

П’ятеро людей з ОКР (обсесивно-компульсивним розладом) у рамках унікального та наймасштабнішого в Україні психологічного експерименту живуть в одному будинку і з допомогою фахівців проекту «Я соромлюсь свого тіла» намагаються побороти свої страхи і нав’язливі думки. Цей душевний недуг кожного з учасників експерименту позбавив можливості жити, вони стали заручниками своїх страхів та думок. Однак терапія дає свої результати!

У 8 частини експерименту психолог проекту приготував для учасників великий сюрприз – зустріч з рідними. Розлука з близькими людьми давалася дуже складно практично усім учасникам. Аби їх якось підбадьорити й була організована довгоочікувана зустріч. Проте вже зовсім скоро на людей з ОКР (обсесивно-компульсивним розладом) чекало нове випробування. Цього разу Денис отримав завдання – провести Stand Up шоу, а інші учасники вирушили на … смітник! Там їм необхідно було перевірити сміттєві баки на наявність їстівної їжі.

ОКР 8 часть 1

«Ви що, знущаєтеся? Навіть унітаз чистіше, ніж цей смітник» – обурювалася Анжеліка, яка довгий час відмовлялася виконувати завдання психолога.

Як учасники впоралися з цим вельми неприємним завданням? А кого з них й чому прямо після його виконання відправили додому? Дивіться у відео: