Валерій Ославський розповів, чим небезпечне недосипання

Я соромлюсь свого тіла

У 13 випуск «Я соромлюсь свого тіла» лікар проекту Валерій Ославський вирішив показати глядачеві, як недосипання та неправильний режим сну впливає на людський організм. Більш того, в ході експерименту з’ясувалося, що поганий сон загрожує: ожирінням, гормональними змінами, змінами настрою, зниженням працездатність та взагалі смертельно небезпечний!

Валерій о 5 ранку спустився на станції метро, де дізнався, що в середньому українець витрачає на сон 6 годин 52 хвилини. Цікаво, що найменше сплять у Японії – 5 годин 52 хвилини, а найбільше у Новій Зеландії – 7 годин 27 хвилин.

сон

Провівши опитування, Валерій також дізнався, що більшість людей в Україні, аби підбадьоритися випивають чашку кави. Однак, незважаючи на поширену думку, що кава – одне з найбільш антисоних засобів, вчені запевняють, що напій бадьорить всього 20-25 хвилин.

Що відбувається з організмом, якщо хронічно не висипатися? І як насправді небезпечно недосипання? Про це ви дізнаєтеся, подивившись експеримент проекту «Я соромлюсь свого тіла» ПРЯМО ЗАРАЗ: