Выпуск 6 | 08.03.2018 | Сезон 5

У проекті «Я соромлюсь свого тіла» у випуску 6 від 08.03.2018, ви побачите продовження двох жалісливих історій і познайомитеся з новими учасниками.
Минулого тижня всю країну вразила драматична історія Карини Рубльової. Молода дівчина прийшла на прийом до Людмили Шупенюк зі скаргою на біль в молочній залозі. Причиною болю виявилася вкрай занедбана онкологічна патологія. І без того непросту ситуацію дівчини ускладнило те, що при огляді наш лікар виявила, що Карина… вагітна. Дівчина вирішила будь-що-будь боротися за майбутню дитину. Тому лікарям проекту довелося вибрати компромісний варіант лікування – хіміотерапію, яка повинна стримувати ріст пухлини і одночасно буде відносно безпечною для дитини. Карину чекає дуже непросте лікування, а лікарів – напружена боротьба за життя малюка. Яким буде результат?
Нелегкі дні очікують і другого нашого пацієнта – Василя Колопача, чия вага, нагадаємо, до проекту становила близько 250 кг. Сьогодні в програмі «Я соромлюсь свого тіла» 5 випуск 6 від 08.03.2018, Василю доведеться пройти обстеження і почути невтішний вердикт лікарів: допомогти йому може тільки термінова операція. Але чи дозволить його стан пережити хірургічне втручання?
А ось Марія Рижикова, яка звернулася на проект за допомогою ще в минулому сезоні, розповість про результати свого лікування. Чи вдалося жінці позбутися від ксантелазм (численних жирових новоутворень на повіках) і чи змогла вона побороти причину недуги?
У програму «Я соромлюсь свого тіла» 5 випуск 6 від 08.03.2018 звернулася колишня вчителька і любляча бабуся Валентина Пряженцева. Вона вже 14 років живе з величезним новоутворенням на верхній губі. Пухлина не тільки змусила жінку перетворитися в затворницю, а й стала для неї бомбою уповільненої дії: адже будь-який необережний рух викликає жахливі кровотечі, які насилу вдається зупинити. Хірурги проекту «Я соромлюсь свого тіла» намагатимуться зробити все можливе, щоб позбавити жінку від пухлини, але чи впораються вони з настільки запущеним випадком?
А ось у Світлани Пономаренко зовнішні прояви її проблеми, крім випадіння волосся, майже відсутні. Однак жінка впевнена: невідома хвороба руйнує її здоров’я і життя. Світлана вже втратила роботу і особисте щастя, тому звернення в проект «Я соромлюсь свого тіла» – її остання надія. Розбиратися в загадковій проблемі взялася доктор Катерина Безвершенко.
Непомітне на перший погляд і захворювання Наталії Вінтоняк. Але лише тому, що проблема жінки – інтимного характеру. Жінка виросла в сім’ї з суворим вихованням. Настільки суворим, що про нормальну будову статевої системи Наталя дізналася… тільки коли вийшла заміж і завагітніла.
Дивіться всі подробиці в програмі «Я соромлюсь свого тіла» 5 випуск 6 від 08.03.2018 та пам’ятайте: здоров’я важливіше за все!

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 5 від 01.03.2018