Дивіться також
Выпуск 11 | 12.04.2018 | Сезон 5

В 11 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 від 12.04.2018 найкращі лікарі України продовжать рятувати пацієнтів та повертати їм повноцінне життя.

З мрією про красиву посмішку на проект прийде 23-річний Олександр Мустяца. Ще в дитинстві хлопець пережив страшну аварію, в результаті якої втратив всі молочні зуби. А коли почали рости нові, то з’являлися вони у роті так, як їм заманеться. Зараз зуби Сашка – мало не в три ряди. В Я соромлюсь свого тіла-5 випуску 11 від 12.04.2018 лікарі проекту спробують розібратися з цією аномалією і повернути Олександру здорову посмішку та впевненість у собі.

Ще одним героєм сьогоднішньої програми стане Андрій Висоцький. Чоловік ледь не загинув під час нещасного випадку. Болгарка, з якою він працював, зірвалася і відрізала йому чималий шмат шкіри на голові. Шкіру вдалося пришити, а от вухо чоловік втратив назавжди. Сьогодні, в 11 випуску від 12.04.2018, пластичні хірурги проекту Я соромлюсь свого тіла опиняться перед непростим завданням – зробити Андрієві нове вухо. І те, як вони справляться з цією проблемою, вас точно здивує!

А от Катерині Безвершенко цього разу дістанеться вельми норовливий пацієнт. 32-річна Людмила Хабенюк з підліткового віку не може позбутися прищів. Як тільки вона їх не лікувала, а результату – нуль. Щоправда, всі її способи боротьби з вуграми зводилися лише до косметології. Жодних обстежень щодо виявлення причин своєї хвороби жінка не робила. Але встигла переконати себе, що це – прояв «раку шкіри обличчя». Сьогодні Люда нарешті опиниться в руках найдосвідченіших дерматологів України. Причини, як і правильне лікування її хвороби, будуть знайдені. Та жінці вони геть не сподобаються. Чому Людмила Хабенюк зрештою звинуватить лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла-5 у неправильному підході до її хвороби? Дізнайтеся в 11 випуску від 12.04.2018.

Окрім цього в проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезон 11 випуск, на вас чекає відчайдушна боротьба за життя 10-річної Іванки та знайомство з новою героїнею проекту – Владіленою Суворовою. Побачите ви і продовження історій кількох пацієнтів, лікуванням яких наші лікарі опікуються вже понад рік.

Все це – дивіться онлайн у новому 11 випуску найголовнішого медичного проекту України Я соромлюсь свого тіла от 12.04.2018 на СТБ! Не пропустіть! І будьте завжди здорові!

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 10 від 05.04.2018

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: