Выпуск 2 | 09.02.2018 | Сезон 5

Проект Я соромлюсь свого тіла 5 знову відкрив двері для тих, хто втомився жити з захворюваннями. У випуску 2 глядачі побачать довгоочікувані підсумки лікування непростих пацієнтів з минулих сезонів і нові історії, які нікого не залишать байдужими. А ще, ведучі розкажуть про те, як модні гаджети впливають на здоров’я, і ​​розвінчають міфи про циркумцизии, або обрізання.
Уляні Зубовій 6 років, і вона мріє стати балериною або наїзницею. Але у дівчинки вроджена патологія суглобів ніг, які почали розвиватися неправильно. А другий страшний діагноз ускладнює ситуацію: після перенесеної в 2-річному віці операції на серці ноги Улі паралізувало. Реабілітація і зусилля батьків допомогли дівчинці знову встати на ноги. Чи вийде відновити повністю чутливість ніг Улі? Історія дівчинки в Я сромлюсь свого тіла 5 випуск 2.
Болюча проблема ще у одного маленького пацієнта – 3-річного Давида Притули. Молода мама дорікає себе за те, що погодилася на операцію на статевому члені сина. Тепер пеніс хлопчика постійно запалений, і звичайний похід в туалет перетворюється на справжні тортури. У проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 2 ви дізнаєтеся, який вихід із цієї ситуації запропонують лікарі.
Також на проект звернулися 16-річна Іра Квасюк. Внаслідок гормонального порушення на обличчі дівчини, а також грудях і животі, активно почало рости волосся чоловічого типу. В Іри вже кілька років немає менструацій, вона стрімко набирає вагу і зараз важить більше центнера. Як дівчині впоратися з цією жахливою хворобою?
Дивіться проект Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 2 від 08.02.2018!

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 2 від 08.02.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: