Выпуск 4 | 22.02.2018 | Сезон 5

Фахівці програми «Я соромлюсь свого тіла» -5 у випуску 4, продовжують приймати тих, хто сильно потребує їхньої допомоги. А самі пацієнти приходять з надією, що їм допоможуть перебороти страшну хворобу. Адже цей проект дарує віру і робить медичні чудеса. Сьогодні лікарі знову взялися за незвичайні діагнози.
На прийом до лікаря Людмилі Шупенюк прийшла дівчина, яка вже 5 років не може нормально їсти. І її вага всього 33 кг при зрості 164 см. Вона стверджує, що її організм сам перестав приймати їжу через перенесений стрес. Чи зможуть лікарі допомогти дівчині набрати нормальну вагу?
Також в проект «Я соромлюсь свого тіла» звернулася пацієнтка, у якої нестерпні болі у всій нижній половині тулуба і маткові кровотечі. Як виявилося, всередині жінки гінекологи 20 років тому забули маткову спіраль. Як це відбилося на її здоров’ї?
Ще ви дізнаєтеся зворушливу історію про жінку, яка звернулася до Катерини Безвершенко. У Розель, матері чотирьох дітей, проблеми із зайвою вагою. Її живіт незвичайних розмірів. Яке лікування треба буде пройти пацієнтці?
Дивіться, як лікарі намагаються допомогти пацієнтам з їхніми неймовірно складними випадками в проекті «Я соромлюсь свого тіла» 5 сезон у випуску 4 від 22.02.2018. Будьте щасливі і бережіть своє здоров’я!

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 3 від 15.02.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: