Дивіться також
Выпуск 8 | 22.03.2018 | Сезон 5

У 8 випуску Я соромлюсь свого тіла від 22.03.2018 лікарі продовжують рятувати пацієнтів. Одним з героїв став Тарас Стариков з заїканням. Його бабуся, дідусь і молодший брат загинули в аварії. Після цього мати впала в істерику, тим самим налякала хлопчика. Що зроблять лікарі для того, що позбавити хлопця від заїкання?
Наступним героєм став 51-річний Віктор Заїкін. Чоловік не тільки ледве ходить, але і не може нормально помочитися. Ще 10 років тому чоловікові діагностували лімфоцеле – скупчення лімфатичної рідини в об’ємні утворення. Виникає при порушенні відтоку лімфи, або травмах лімфатичних вузлів і судин. Раніше він був першим хлопцем на селі, а тепер ходить з паличкою по двору, як дідок.
До лікарів проекту Я соромлюсь свого тіла звернулася пацієнтка Олена Нагалісова, у якої на перший погляд проблема, може здатися дрібницею. У неї сильно пітніють руки і ноги. Жінці доводиться прибирати за собою сліди, мити ноги по 5-6 разів на день, витирати руки, щоб привітатися. Що з’ясують лікарі про особливості її організму? Дивіться програму Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 8 від 22.03.2018 та бережіть своє здоров’я.

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 7 від 15.03.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: