Выпуск 9 | 29.03.2018 | Сезон 5

9 випуск Я соромлюсь свого тіла від 29.03.2018 вразить глядачів новими шокуючими медичними та особистими історіями, і ще раз доведе, що перемоги над хворобами можливі. Головне вірити! А також наші лікарі проведуть перший за п’ять років існування проекту Я соромлюсь свого тіла масштабний медичний огляд школярів. Що ще чекає нас в Я соромлюсь свого тіла 9 випуску?

На прийом до Катерини Безвершенко прийде 5-річна Соломія Тимків разом зі своєю мамою. У дівчинки вроджена важка форма іхтіозу – її шкіра дуже суха і тріскається. На жаль, такі генетичні захворювання не лікуються. Але дівчинці можна допомогти хоча б поліпшити стан шкіри. Однак, іхтіоз вражає не тільки шкіру, але і інші органи. Тому, Соломію повністю обстежують і з’ясовують, що стан шкіри не єдина її проблема. Чи можна буде допомогти Соломійці?

Ще одна юна пацієнтка проекту Я соромлюсь свого тіла 5 у випуску 9 від 29.03.2018 дуже сильно здивує Катерину Безвершенко. В 9-ть років Наталя Могилевич бачить тільки на десять відсотків і важить аж 54 кг. Її мама звернулася з проханням виправити ситуацію. Сьогодні наші лікарі дізнаються, чи зможе дівчинка зняти окуляри, а також, чому вона так стрімко набирає вагу. Однак, поведінка матері вразить лікарів і стане перешкодою для одужання дитини.

Також в 9 випуску від 29.03.2018 на прийом до Валерія Ославського, ортопеда-травматолога проекту Я соромлюсь свого тіла 5, з неординарною проблемою прийде 54-річна Людмила Велика. Жінка скаржиться на незрозумілі здавлювання в горлі. Людмила впевнена, що причиною цього є ниточка від хустки, яку вона проковтнула десять років тому. Лікарі проведуть повне обстеження організму жінки і нарешті зможуть відповісти Людмилі, що заважає їй жити.

На прийом до Людмили Шупенюк прийшов 27-ми річний Вадим Сторчак. У чоловіка повний набір скарг на здоров’я: високий тиск, а також болі в серці і голові, через які він неодноразово потрапляв до лікарні. Але незважаючи на скарги Вадима, лікарі не можуть поставити діагноз. А чоловікові стає все гірше і у нього буквально руйнується родина. Його дружина змушена одна працювати і доглядати за трьома дітьми. Дивіться програму Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 9 від 29.03.2018 та дізнайтеся справжню причину хворобливого стану Вадима. Вона шокує всіх!

Наступна пацієнтка, яка звернулася до Людмили Шупенюк в Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуску 9 від 29.03.2018 – Інна Поцілуєва. У 30-річної жінки кіста піхви гартнерового ходу майже з куряче яйце. Проблема не тільки руйнує особисте життя молодої жінки, а й заважає здійсненню заповітної мрії – народженню дитини. Але чи не пізно жінка звернулася по допомогу? Які ще небезпечні новоутворення наші лікарі знайдуть в матці жінки?

Дивіться програму Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 9 від 29.03.2018 та вчіться на помилках інших. Адже перший крок до одужання – вчасно поставлений діагноз.

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 8 від 22.03.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: