Випуск 15 | 08.12.2019 | Сезон 6

У програмі Я соромлюсь свого тіла-6 випуск 15 від 08.12.2019 на сайті телеканалу СТБ медики втілюють у життя заповітні мрії пацієнтів: ідеальний ніс – звичайнісінька справа, подарувати життя – не проблема. Однак одужання неможливе без серйозного лікування, неприємних медикаментів і жахливих діагнозів. Якщо ви до цього готові – найважче позаду, а решту за вас зроблять професіонали!

У новому випуску медичного проєкту ви почуєте заплутану історію нового пацієнта Катерини Безвершенко. Від народження Михайло має певні проблеми, які перешкоджають йому повноцінно жити: заяча губа, викривлення носової перегородки, та розщеплення тканин у твердому та м’якому піднебінні. Пацієнт переніс 14 складних операцій, проте половина з них тільки погіршила стан Михайла! Чи вдасться експерту Я соромлюсь свого тіла сезон 6 подарувати нове життя пацієнту?

Також свій медичний марафон продовжила найважча пацієнтка програми Надія Галушка. Нагадаємо, жінка 20 років страждає на тремор голови! Ретельні обстеження виявили спастичну кривошию та есенціальний тремор. Чи має Надя шанс на одужання? Дізнайтеся в програмі Я соромлюсь свого тіла 6 сезон випуск 15 від 08.12.2019. Не пропустіть!

Дивитися онлайн всі випуски Я соромлюсь свого тіла

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 6 сезон випуск 14 від 01.12.2019

Дивитись онлайн Я соромлюсь свого тіла 6 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: