PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImVrc3RyYXNlbnMuc3RiLnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4=

Правила заповнення анкети для проекту “Я соромлюсь свого тіла”

Фактом направлення Анкети з доданими фото-, відеоматеріали, (далі в сукупності – «Анкета»), я підтверджую своє повне розуміння, згоду з викладеним нижче:
Я добровільно звертаюся до ТОВ «Телеканал СТБ» (далі – «Канал») з проханням про допуск мене (моєї дитини) до участі в Передачі «Я Соромлюся свого тіла» за правилами, встановленими Каналом, згідно з форматом оригінальної Передачі «Embarrassing bodies», з якими я ознайомлений, для сприяння в наданні мені (моїй дитині) медичної або іншої допомоги медичним (-и) працівником (-ами) з метою усунення або мінімізації проблеми, пов’язаної зі здоров’ям.
Я усвідомлюю і розумію, що основний задум Проекту – в інформативній, пізнавальної манері і на конкретних прикладах показати проблеми зі здоров’ям, які бентежать людей, впливають на їх впевненість в собі, зовнішній вигляд, загальний стан здоров’я, емоційну рівновагу, а також реальність усунення або мінімізації таких проблем. З огляду на задум Проекту, передбачається його наповненість шокуючою інформацією, детальними планами з зображеннями будь-яких (часто – інтимних) частин людського тіла в реалістичній, неестетичній, медичної манері. В рамках проекту публікується дійсна і повна інформація про всіх учасників (включаючи всі їх персональні дані, імена, інформація про стан здоров’я), тобто – анонімність учасників в проекті виключена. Канал не зобов’язаний залучати мене (мою дитину) до участі в Передачі, оскільки Анкета є заявкою на участь. Рішення Каналу про допуск / недопуск мене (мою дитину) до Передачі є остаточним, оскарженню і роз’ясненню не підлягає. Канал одноосібно визначає особистості претендентів, які допускаються до участі в Передачі, і не повідомляє інших претендентів про недопуск до участі в Передачі.
Я (законний представник) самостійно буду приймати рішення про прийнятність медичної (інший) допомоги на пропонованих в ході проекту умовах, приймати рішення про прийнятність особистостей медичних працівників, установи охорони здоров’я, методів діагностики, лікування та ін., які запропоновані. Я розумію і усвідомлюю, що надання мною неповної, викривленої інформації про стан мого (моєї дитини) здоров’я може привести до непрогнозованих негативних наслідків.
Я розумію і усвідомлюю, що результати усунення (мінімізації) проблеми не є і не можуть бути гарантованими, реалізація запропонованих компетентними медичними працівниками та установами охорони здоров’я методів лікування (діагностики) може спричинити певні фізичні і моральні незручності для мене (моєї дитини), а також негативні наслідки для здоров’я; відносини між мною / моєю дитиною / (з одного боку) і медичними працівниками, закладами охорони здоров’я (з іншого боку) носять специфічний, професійний характер, здійснюються поза сферою діяльності Каналу.
Конфіденційна інформація Каналу – вся інформація, яка стосується Передачі, процесу або результату кастингів, співбесід, крім тієї, яка була публічно повідомлено в ефірі Каналу. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню, використання мною, в іншому випадку я зобов’язуюсь відшкодувати завдані Каналу збитки.
Я звертаюся до Каналу з проханням про те, щоб була розкрита широкому загалу вся інформація, яка стосується стану мого (моєї дитини) здоров’я, моєї (моєї дитини) проблеми зі здоров’ям (в т.ч. – про факт звернення до Проекту та / або медичний заклад, про проведені діагностичні заходи та їх результати (включаючи інтерпретацію / розшифровку таких результатів), діагноз, лікувальні заходи, методи лікування, прогнози результатів лікування, можливі ризики (їх характер, ймовірність), інші відомості), надана Каналу особисто мною (моєю дитиною) і / або на прохання і вирішенню останнього – медичними працівниками (будь-якими особами, які в силу професійних обов’язків мають доступ до інформації про стан здоров’я учасника) та / або отримана Каналом за допомогою ознайомлення з медичними документами щодо мого (моєї дитини) стан здоров’я. Розкриття зазначеної вище інформації здійснюється з метою опублікування зазначеної вище інформації за допомогою трансляції в ефірі або на сайті Каналу за моїм (моєї дитини) проханням і ініціативі. Я вважаю, що поширення Каналом інформації про мою (моєї дитини) проблему зі здоров’ям не є порушенням моїх (моєї дитини) прав на таємницю про стан здоров’я, оскільки таке відбувається на моє прохання і з моєї ініціативи.
Я попередньо оцінив для себе (і дитини) ризики (теоретично можливі незручності, складності і т.п.), пов’язані з опублікуванням (на його прохання і рішення) інформації про стан здоров’я мого (моєї дитини) за допомогою телетрансляції або мережі Інтернет. Я заявляю, що така участь не може привести до негативних наслідків для мене або моєї дитини, членів нашої родини, інших осіб.
Всі відомості, викладені мною в Анкеті, або надані мною Каналу додатково, є достовірними, повними, не спотвореними, не таємними. Я надаю згоду і дозвіл на перевірку, збір Каналом будь-якої інформації про мене, а також використання, в т.ч. – опублікування, такої інформації. У разі виявлення хибності, неповноти інформації, яка надана або буде надана мною, Канал матиме право відмовити в подальшому розгляді Анкети, відсторонити мене (мою дитину) від участі в Передачі, або не допустити до такої участі (я зобов’язуюсь відшкодувати Каналу збитки, понесені в зв’язку з викладеними вище обставинами).
Я надаю Каналу згоду і дозвіл дані (про мене; про осіб, представлених мною вище) використовувати, обробляти всіма можливими способами (в т.ч. – оприлюднення і публічне сповіщення) Каналу (з правом передачі права використовувати дані третім особам, з правом ознайомлення необмеженої кількості осіб) з будь-якою метою без обмеження терміну зберігання з включенням або без включення в бази персональних даних. Я в повній мірі і документальній формі ознайомлений зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Я усвідомлюю і підтверджую, що дані про мене не будуть оновлюватися. Я підтверджую, що не жадаю (і не буду вимагати в майбутньому) направлення мені повідомлень про обробку, передачу третім особам даних про мене, враховуючи творчий характер використання таких даних Каналом.
Анкета (разом із прикладеними матеріалами) поверненню мені не підлягає (незалежно від допуску або не допуску мене до участі в Передачі).
Я надаю Каналу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок мого (моєї дитини) участі в співбесіді, кастингу Передачі, відвідування медичних установ, всіх консультацій, діагностичних, лікувальних, реабілітаційних заходів, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, використання фото- , відеоматеріалів, аудіоматеріалів, медичних висновків (карт), інформації про стан здоров’я, відеозаписів відвідування медичних установ, консультацій, діагностичних, лікувальних, реабілітаційних заходів, використання мого зображення, голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі), матеріалів особистого архіву, іншого без обмеження по термінах і території використання (з правом передачі третім особам). Моя (моєї дитини) участь в Передачі ініціюється за моєю власною ініціативою і при повному розумінні задуму Передачі, бажанні отримати сприяння в усуненні / мінімізації моєї (моєї дитини) проблеми зі здоров’ям, і бажанні опублікування інформації про мою (моєї дитини) проблеми зі здоров’ям (виключаючи анонімність).
Я гарантую, що володію достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, угод які вказані вище, що не порушує прав третіх осіб. Надані мною гарантії та дозволи є дійсними; інакше Канал буде мати право вимагати відшкодування завданих збитків.
Дозволи, згоди і гарантії не обмежуються територією або термінами або способами (сферами) реалізації. Я не буду вимагати виключення матеріалів з моєю участю з Проекту, перезйомки сюжетів з моєю (моєї дитини) участю, узгодження змісту Проекту, попереднього перегляду матеріалів перед ефіром, узгодження, зміни коментарів.
Я прочитав (-ла) зазначених вище текст і отримав (-ла) відповіді на всі питання, що стосуються змісту Передачі. На підтвердження вищевказаного і згоди з усім вищевикладеним я проставляю відповідну відмітку на сайті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: